SK | CZ | EN | DE
Výrobce školního, kancelářského nábytku a tabulí
 Katalóg

Školex

Výroba nábytku do škol a kanceláří

ŠKOLEX CZ, spol. s r.o. se zaměřuje na kontinuální vývoj, výrobu a prodej školního nábytku a kancelářského nábytku, školních a kancelářských tabulí, komplexní návrhy a řešení odborných učeben (fyzikální, chemické laboratoře, jazykové a PC učebny). Nábytek do škol, školských zařízení, kanceláří a administrativních budov se úspěšně distribuuje do členských zemí Evropské unie, jako jsou Slovenská republika, Belgie, Německo a Francie.

TOP produkty
Bílé tabule Keramic Standard
Bílé tabule keramické - KERAMIC, jsou bílé magnetické tabule popisovatelné suchostíratelnými fixy
Jídelní stůl Basic
Kovová konstrukce svařená z ocelového čtvercového profilu 35 x 35 mm, lakovaná komaxitovou barvou.
Souprava Klasic
Souprava školního stola KLASIC a 2 židlí KLASIC. Velikosti č.3, 4, 5, 6 dle tabulky velikostí.
Židle Lava čalouněná
Kovová konstrukce z odlehčeného plochooválného profilu 38 x 20 mm, lakovaná práškovými barvami (komaxit) - výběr z 11-ti barev
Školní stůl Klasic
Kovová konstrukce z odlehčeného trubkového profilu Ø 22 mm, lakovaná práškovými barvami (komaxit) - výběr z 11-ti barev
Souprava Titan + Saxana rostoucí
Souprava školního stolu TITAN a 2 židlí SAXANA.
Zelené tabule Keramic Standard
Zelené tabule keramické - KERAMIC STANDARD, jsou magnetické tabule popisovatelné křídou.
Žákovský laboratorní stůl Basic
Dvoumístné nebo trojmístné stoly s různou povrchovou úpravou pracovní desky. Přizpůsobené na kotvení do země.
Nové produkty
Nábytková sestava NELI č. 6
Nová modelová řada nábytku pro mateřské školy NELI. Sestava č. 6 je kombinací pevného a mobilného nábytku pro šatnový prostor s využitím plastových úložných boxů. Variabilitu sestavy zabezpečuje kolečkové provedení skříněk. Samozřejmostí je výběr ze široké škály barevných kombinací korpusů.
Nábytková sestava NELI č. 4
Nová modelová řada nábytku pro mateřské školy NELI. Sestava č.4 je funkční kombinací prostoru pro spaní a úložného prostoru pro matračky a ložní prádlo. Samozřejmostí je variabilita barev korpusů a dvířek, jako i uspořádání nábytku.
Nábytková sestava NELI č. 1
Připavili jsme novou modelovou řadu pro mateřské školy NELI. Sestava č. 1 kombinuje šatnový a hrací prostor, vyznačuje se barevností a variabilitou v uspořádaní nábytku. Možnost výběru vlastní barevné kombinace.
Nábytková sestava NELI č. 5
Nová modelová řada nábytku pro mateřské školy NELI. Sestava č. 5. je variabilní, vytváří hrací prostor s mobilními nábytkovými prvky pro malování. Top produktem je mobilní oboustranně popisovatelná skříňka na kolečkách s úložným prostorem pro výkresy a výtvarné potřeby, ako i židličky s plastovou šálou.
Nábytková sestava NELI č. 2
Nová modelová řada nábytku pro mateřské školy NELI. Sestava č.2 je ukázkou vytvoření moderního hracího prostoru pro děti, vyznačuje se barevností a variabilitou v uspořádaní nábytku. Možnost výběru vlastní barevné kombinace.
Nábytková sestava NELI č. 3
Nová modelová řada nábytku pro mateřské školy NELI. Sestava č.3 účelně kombinuje sedací prostor pro děti s úložným prostorem. Zákazník má možnost výběru vlastní barevné kombinace a uspořádání nábytku podle svých představ.